Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Değerli İş Ortaklarım,

Aile olmanın, birlik olmanın çok önemli olduğu bir yılı daha geride bıraktık. Silva Markası olarak, pandemi sürecine rağmen yolumuza her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek devam etmekten mutluluk duyuyoruz. 

Yaşadığımız bu sıra dışı dönemde satın alma alışkanlıklarının da büyük bir değişime uğradığına hep birlikte şahit olduk ve insanların hayatına nasıl daha fazla değer katabileceğimizi düşünerek çalışmaya devam ettik. İnovasyonu; büyümenin, yaşam kalitesini ve refah düzeyini artırmanın anahtarı olarak gördüğümüz için çok özel yeni ürünlere imza attık.

Bilim, teknoloji, AR-GE ile paralel olarak yeni ürünlerin geliştirilmesi, yeni düşüncelerin ekonomiye dönüşmesi ve tüketici ihtiyaçlarını karşılaması en önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Bununla birlikte, tüm ürünlerimizde insan sağlığını ve doğayı merkeze alan bir misyonla ilerlemeye devam ediyoruz. Bir ilke daha imza attık.

Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına doğru cevaplar verebilmek için, dünyada gelişen üretim teknolojilerini yakından takip ediyoruz. İleri teknoloji imkanlarını kullanarak yeni bir seri hazırladık ve sizlerle buluşturduk. Premium Mikrofiber Serimiz çok detaylı  ve titiz bir AR-GE çalışma süreci sonucunda hazırlandı. Premium serimiz ile birlikte mevcut kaliteyi ve performansı yüzde 100 artırdık. Premium seri ile ezberleri bozduk ve tek bir mikrofiber bezin su emiş gücünü kendi kapasitesinden 20 kat daha fazla olmasını sağladık.

Ülkemize yenilikler kazandırmaktan ve siz değerli iş ortaklarımdan aldığımız memnuniyet geri bildirimlerinden gurur duyuyoruz.

Tüm Silva Markası ekibini sağladıkları değerli katkılardan dolayı kutluyorum.
Birlikte daha çok güçleneceğimizden hiç şüphem yok.

Ailemizin her bir üyesini sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Silva Yönetim Kurulu Başkanı 
Murat Karapıçak