Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Değerli İş Ortaklarım,

Yeni hayallerle, yeni umutlarla başladığımız yeni yıl hepimize hayırlı olsun. Tüm hayallerinizin ve umutlarınızın gerçeğe dönüşmesini dilerim.

Silva markamıza layık görülen ‘’Yılın Network Marketing Markası’’ ödülü hepimizi gururlandırdı. 2007 yılından bugüne devam eden çalışmalarımızın, kalitemizin ve başarımızın taçlandırılması bizi onore etti. Bu başarının paydaşları olan siz değerli iş ortaklarıma emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. Global bir marka olma yolunda hep birlikte emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Her zaman daha iyisini başarmak ve hayallerimize ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Silva Ailesi olarak daha nice başarılara birlikte ulaşmak dileğiyle. 

Geçtiğimiz sezonlara göre yeni sezonla daha yoğun bir döneme girdik. Yatırımlarımız, Ar-Ge çalışmalarımız, yeni projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. 2021 yılında yüksek bir reklam bütçesi ayırarak ATV ekranlarında yayınlanan ‘’Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane’’ programına sponsor olduk. Silva markamızın adını kısa süre de önce ülkemize daha sonra dünyaya taşıyacağımıza inanıyoruz.

Değerli İş Ortaklarım, yeni eğitim dönemimiz yeni sezonda başladı. Öncelikle sizler için hazırlanan özel eğitimlerimize ekip olarak katılım sağlamanızı önemle rica ediyorum.  Eğitimlere katılarak bilgi, farkındalık ve kişisel gelişiminizi artırabilir, network marketing konusunda yöntem ve detaylı bilgilere ulaşarak işinizde daha hızlı ilerleme ve başarıya ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca tüm iş ortaklarımdan kendi ekiplerine istikrarlı bir şekilde eğitim vermelerini, yeni katılan iş ortaklarımızı ayrı ayrı bilgilendirmelerini çok önemsiyorum. Planlı ve programlı eğitim organizasyonu ile işinizi çok daha büyük başarılara taşıyabilirsiniz. Gereğini yapacağınız konusunda sizlere inanıyor ve güveniyorum. Birlikte nice başarılara ulaşmak dileğiyle…

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Tüm iş ortaklarımı sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum.

Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat Karapıçak