Öne Çıkanlar

En Yeniler

Çok Satanlar

Neden SİLVA?

%100 Yerli Sermaye

%100 Yerli Sermaye

Yerli sermaye ile ülkemizde iş istihdamı sağlamaktan ve ekonomiye katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Maddi Özgürlük

Maddi Özgürlük

İş ortaklarımızın özgürce çalışmalarına destek oluyor, başarılarının karşılığını maddi ve manevi olarak almalarını çok önemsiyoruz.

Sıfır Risk, Maksimum Kazanç

Sıfır Risk,
Maksimum Kazanç

Sıfır risk ile sermayesiz olarak iş ortağımız olup kazancınızı ve kariyerinizi istediğiniz kadar artırabilirsiniz. Özel kampanyalarımız ve altın promosyonlarımızla heyecanı hiç bırakmıyoruz.

Kalite ve Güven

Kalite ve Güven

Herkesin kaliteli bir yaşamı hak ettiğine inanıyoruz. Her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, bize duyulan güveni korumak için her gün var gücümüzle çalışıyoruz.

Her şey Sizinle Güzel Video

Ürün Yorumlarımız

Ürün Yorumu
Ürün Yorumu
Ürün Yorumu
Ürün Yorumu
Ürün Yorumu
Ürün Yorumu
Ürün Yorumu
Ürün Yorumu

A**** G****

Silva Mikrofiber Cam Bezi

Harika ötesi bir şey bu bezler yıka, sil kurulumaya gerek yok. Bu bezle tanışana kadar cam silmek çok zor geliyordu şimdi severek cam siliyorum.

M**** K****

Premium Bulaşık Süngeri

Diğer bulaşık süngerlerini ikinci sınıf ilan etmeme sebep oldu kendisi, çok başarılı buldum, kolay temizleniyor, koku yapmıyor ve tüyleri dökülmüyor. Bir aydır kullanıyorum fakat uzun bir süre dayanır gibi. Diğerlerini üç haftada değiştiriyordum.

M**** Ş****

Silva Mikrofiber El Mopu

Çok kullanışlı ilk önce teyzem aldı bayıldığı için herkese tavsiye etti sülalem aldı ve herkes bayılınca bende denemek istedim ona rağmen aman aman bişey de beklemiyordum ama cidden aşırı rahat ve kullanışlı her yeri bununla siliyorum elimden düşmüyor.

A**** A****

Purimax Genel Yüzey Temizleyici

Çok beğendim parkeleri sildikten sonra güzel parlattı alacaklara tavsiyemdir ilk defa kullandım ama bundan sonra hep kullanırım hafifi bir kokusu var paketlenmesi gayet iyiydi.

R**** K****

Salyangoz Kremi

Severek kullandığım bir ürün ilk kullanımda bile etkisini görüyorsunuz. Cildi nemlendirerek lekeleri önlüyor en güzeli de her cilt tipine uygun olması kesinlikle şans verilmesi gereken bir ürün benim vazgeçilmezim.

F**** G****

Ütü Altlığı

Mükemmel bir ürün asla parlatma yaptırmıyor artık takım elbiselere tülbent örtmeden rahat rahat ütülüyorum.

N*** Y**

Göz Çevresi Bakım Serumu

Ürün çok güzel nemlendiriyor göz çevresini ve gözaltı torbalarım git gide azalıyor bir haftada tam olarak etkisini gördüm.

E**** Ö****

Mikrofiber Mop Üçlü Set

Bu ürünün üstüne Mop kesinlikle tanımıyorum çok başarılı. İki set aldım ve aşırı memnunum uzun yıllar kullanacağımdan eminim. Takıntılı Kişiler için özellikle harika bir ürün.

Ücretsiz Üye Ol
Anında %20 İndirimli Al!