Silva Hakkında

Silva Network; 2007 yılında kurulan % 100 Türk sermayeli, Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Network Marketing sektörüne başlamadan önce  tekstil sektöründe kumaş üretimi yaparak  20 yıl boyunca Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmıştır. Mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olan Silva Network, bu sektördeki deneyimini Network Marketing alanında da kullanmaktadır.

 
Hayatı Kolaylaştıran Çözümler 

''Hayatı kolaylaştıran çözümler'' sloganıyla hizmete başlayan Silva Network ; Türkiye genelinde binlerce üyeye iş istihdamı sağlayarak, gerek kaliteli ürünleriyle, gerek müşteri memnuniyetiyle hızla büyümeye devam etmektedir. Üretimi  ve satışını yaptığımız tüm ürünlerde insan ve çevre sağlığını korumak, yeni nesillere temiz bir çevre bırakmak ve kazanç sistemimizle ihtiyacı olan her bireyin kazanmaları için en özel avantajları sunmak misyonumuzdur. Son teknolojiyle üretilen mikrofiber temizlik ürünleri, biyolojik deterjanlar, bambu havlular, kişisel bakım ürünleri,takılar, doğal pamuktan üretilmiş iç giyim ürünleri, pratik mutfak ürünleri, silikon kalıplar, BPA içermeyen bebek ürünleri, su arıtma sistemleri ve daha bir çok ürün titizlikle seçilir ve bir çok sağlık testinden geçtikten sonra değerli üyelerimizin ve  tüketicilerimizin  beğenisine sunulur. Sosyal medya,televizyon ve radyo reklamlarıyla günden güne büyüyen, her yeni dönemde çeşitli ürün gruplarımızla ve yenilikçi tarzımızla bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz, edeceğiz...

 

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız; dünya genelinde marka bilinirliliğimizi artırarak dünya pazarındaki yerini almak için çalışmaya gayretle devam etmekte. Gelen ülke distribütörlük tekliflerini karşılamak için alt yapı çalışmalarımızı başlattık. Değerli üyelerimizin desteğiyle daha bir çok başarıya imza atmaya devam edeceğiz.