Teslimat Koşulları

Ürünlerinizi Silva Merkez ofisine gelerek şahsen teslim alabilirsiniz. Merkez ofisimizden şahsen alınmayan ürünler danışmanlarımıza 3 iş günü içerisinde kargo ile de teslim edilebilmektedir. Kargonuzun tesliminde bir problem yaşamamak için ürün sipariş ettikten sonra, tahmini kargo varış zamanlarında ürünlerinizi teslim almak için adresinizde bir kişi bulundurunuz. Üyelerimizin 150 TL ve üzeri, üye olmayan tüketicilerimizin 200 TL ve üzeri tüm siparişlerinde kargo ücreti Silva tarafından karşılanacaktır. Kargo limiti altında olan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır.

Önemli Not: Ürünleri kargo geldiğinde kargo görevlisinin yanında açınız. 

Eksik ya da fazla, dökülmüş, zarar görmüş ürünleri kargo görevlisinin yanında Silva Merkez e bildiriniz. Kargo ile yapılan gönderimlerde; danışman yırtık, parçalanmış ya da açılmış herhangi bir paketi teslim almamalıdır. Yırtık, parçalanmış ya da açılmış bir kargo paketini teslim alan danışman, ürünlerini tam olarak teslim almış sayılacaktır. Danışman, böyle bir durumda kalmamak ve mağdur olmamak için dikkatli davranmak durumundadır. Ayrıca, danışman adresine gelen yırtık, parçalanmış ya da açılmış bir paketi teslim almaması gerektiği gibi; bu durumu Silva'ya bildirmek zorundadır. 

Siparişleriniz kargo paketlerine kontrol edilerek konulduğundan, zarar görmüş kargo paketinin danışman tarafından teslim alınması durumunda; meydana gelebilecek eksik teslimatlar dikkate alınmayacaktır. Danışmanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti göstermeleri gerekmektedir.

Kapıda Ödemede Nakit yada Kredi Kartı Tek Çekim İle Ödemenizi Yapabilirsiniz. 

 

 

KARGO TESLİMAT KOŞULLARI

 

  • Firmamızdan gelen siparişlerin teslimatı sırasında,kargo paketinde bir hasar tespiti varsa kesinlikle kargo paketini teslim almayınız.Kargo görevlisinden tutanak hazırlamasını talep ederek paketi firmamıza geri gönderiniz.

 

  • Siparişleriniz ulaştığında paketin içeriğini kargo görevlisi yanında kontrol ediniz.Herhangi bir problem olduğu takdirde,kargo görevlisi yanınızdayken firmamızla iletişime geçiniz.

 

  • Göndermek istediğiniz iade ürünleri  orijinal ambalajıyla göndermeniz mecburidir.Ayrıca iade edeceğiniz ürünü aldığınız tarihteki satış fişiyle birlikte göndermeniz gerekmektedir.

 

  • Sipariş için teslimat adresinin yanlış verilmesi ve bu sebepten dolayı geri gelmesi durumunda geliş ve dönüş kargo masrafları alıcıya yansıtılır.

 

  • Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Aras Kargo'dur.Lütfen gönderilerinizi farklı bir kargo şirketi ile yapmayınız.Farklı bir kargo şirketi ile yapılan gönderilerin masrafları size ait olur.

 

  • Tarafımıza yapacağınız gönderilerde alıcı kısmına ''Silva Tekstil ve Pazarlama ''yazmayı unutmayınız. Şahıs adına gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.

 

 

KAPIDAN ÖDEME

 

  • Kapıdan ödemede siparişleriniz teslim alınmadığı takdirde kargonun geliş ve dönüş masrafları alıcıya yansıtılır.

 

  • Kapıdan ödemede faturada yazan tutar haricinde kargo görevlisine kesinlikle başka bir ödeme yapılmamalıdır.

 

  •  KAPIDAN ÖDEMEDE KREDİ KARTI TEK ÇEKİM İLE ÖDEMENİZİ YAPABİLİRSİNİZ.