Başkanımızın Mesajı

Değerli İş Ortaklarım,

Keyifli yaz günlerini geride bırakırken yeni dönemin herkesi sağlık, kazanç, mutluluk, sevgi ve güzelliklerle karşılamasını dilerim.

Silva Ailesi olarak kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti prensibiyle çıktığımız yolculuğumuzda siz dostlarımızı hedeflerine ulaştırmak için sürekli gelişiyor, sürekli çalışıyoruz. Her zaman gayretimizi daha doğru, daha hızlı, daha kaliteli hizmet için çalışmalarımıza yansıtıyoruz. 2007 yılında bugüne hedeflerimiz, ideallerimiz doğrultusunda çalışarak en kaliteli hizmeti vermenin gururunu yaşadık.

Sene içerisinde düzenleyeceğimiz aktivite ve seminerlere katılımınız bizim için çok önemli. Katılımınız bizleri onore edecektir. Ayrıca seminerlerimize etkin bir katılımcı olmak; edindiğiniz bilgilerle daha hızlı ve kolay bir şekilde işinizi geliştirmeye, profesyonel bir çalışma sistemi ile hareket etmenize, başarınızı artırmaya, hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlayacaktır.

Sevgili Dostlarım,
Azim, kararlılık, inanç ve istikrarla yolumuzda emin adımlarla yürümeye devam ediyor, sizlerle birlikte nice başarılara ulaşmayı temenni ediyorum. Ailemiz her geçen gün büyüyor. Tüm yol arkadaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ailemize yeni katılan iş ortaklarımıza da attıkları adımdan dolayı kutluyor, hayallerinin ardından gitmelerini ve hiçbir zaman pes etmemelerini istiyorum. Başarı yolculuğunuzda karşınıza çıkacak engeller sizin hikayenizi oluşturacaktır. Hikayenizi en güzel şekilde yazmak sizin elinizde.

Harika bir sezon bizleri bekliyor. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz inanç ve gayretinizle çalışmalarınızı sürdüreceğinize inanıyorum. Sizlerin elde ettiği başarılara şahit olmak, bizleri mutlu ediyor. Çalışmalarınızda kolaylık ve başarılar diliyor, tüm iş ortaklarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KARAPIÇAK