Başkanımızın Mesajı

Kıymetli İş Ortaklarım,

Yaz sezonunu yeni bir katalog dönemi ile karşılıyoruz. Yazın getirmiş olduğu enerji, renk ve güzellikleriyle birlikte hepinize harika bir sezon diliyorum. Cennet vatanımızın güzel illerinde yaşayan özel iş ortaklarıma yeni kataloğumuzun hayırlı olmasını diliyor, sevgilerimi ve selamlarımı gönderiyorum. Ailemize katılan yeni üyelerimizin sayısı hızla artarak devam ediyor. Yeni üyelerimize göstermiş olduğu teveccüh için teşekkür ediyor ailemize hoş geldiniz diyorum.      

2007 yılında 25 kişiyle yaptığımız ilk toplantıyı hatırlıyor, şimdilerde ailemizin hızla büyüdüğünü görmekten büyük mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki birlikte çok daha güzel günler ve başarılar göreceğiz. Silva ailesi olarak amacımız hem kazanç vesilesi olmak, hem sağlıklı ürünler üreterek insan ve doğaya katkıda bulunmak, hem de hayatı kolaylaştıran ürünlerle evlerinizde duayla, mutlulukla anılmak. Biliyorum ki hepimizin çevresinde geçim sıkıntısı çeken, işsiz olan, ek gelire ihtiyacı olan birçok insan var. Yakın çevremizde ve tanıdıklarımızın yakın çevrelerinde ihtiyacı olan insanlara ulaşarak bu imkanlardan haberdar etmeliyiz. Tüketici konumunda olan çevremize de muadili olmayan kalitedeki ürünlerimizi tanıtarak doğru ürünleri kullanmalarını sağlamalıyız.

2019 Yılını Purimax ve seminer yılı ilan ettik. Merkez ofisimizde sıklıkla düzenlediğimiz seminerlere Danışmanlarımızı ekipleriyle birlikte bekliyoruz. Lider danışmanlarımızı sahada görmek istiyor, Network Marketing’in en hızlı ve sağlıklı yayılma yöntemi olan toplantı yapmalarını prensip haline getirmelerini çok önemsiyoruz.

Biz büyük bir aileyiz. Birlikte nice güzel günler geçireceğimize inanıyor, sizlerin başarısını alkışlamaktan gurur duyuyoruz. Yeni katalog döneminin tüm Silva Ailesine bereketli kazançlar getirmesini diliyor, saygılarımı ve muhabbetlerimi iletiyorum.

Çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarı diliyor, tüm iş ortaklarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KARAPIÇAK