Başkanımızın Mesajı

Değerli İş Ortaklarım,

Yeni hayallerle ve yeni umutlarla başladığımız yeni sezonumuz hepimize hayırlı olsun. Tüm hayallerinizin ve umutlarınızın gerçeğe dönüşmesini dilerim.

Silva markamıza layık görülen ‘’Yılın Network Marketing Markası’’ ödülü hepimizi gururlandırdı. 2007 yılından bugüne devam çalışmalarımızın, kalitemizin ve başarımızın taçlandırılması bizi onore etti. Bu başarının paydaşları olan siz değerli iş ortaklarıma emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. Global bir marka olma yolunda hep birlikte emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Her zaman daha iyisini başarmak ve hayallerimize ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Silva Ailesi olarak daha nice başarılara birlikte ulaşmak dileğiyle.

Geçtiğimiz sezonlara göre yeni sezonla daha yoğun bir döneme giriyoruz. Yatırımlarımız, Ar-Ge çalışmalarımız, yeni projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl yüksek bir reklam bütçesi ayırarak ATV ekranlarında yayınlanan ‘’Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane’’ programına sponsor olduk. Farklı kanallarda da reklam çalışmalarımız devam edecek. Silva markamızın adını kısa sürede önce ülkemize daha sonra dünyaya taşıyacağımıza inanıyoruz.

Değerli İş Ortaklarım, yeni eğitim dönemimiz başladı. Öncelikle sizler için hazırlanan özel eğitimlerimize ekip olarak katılım sağlamanız konusunda ehemmiyet göstermenizi önemle rica ediyorum.  Eğitimlere katılarak bilgi, farkındalık ve kişisel gelişiminizi artırabilir, network marketing konusunda yöntem ve detaylı bilgilere ulaşarak işinizde daha hızlı ilerleme ve başarıya ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca sizlerin de ekipleriniz ile düzenli toplantı yapmanızı, ekibinize yeni katılan iş ortaklarınızı mutlaka aramanızı, ekibinizle ilgilenmenizi çok önemsiyorum.

Tüm iş ortaklarımın yeni sezonda da hayal ve hedef çalışması yaparak planlı ve programlı çalışacağına inanıyor ve güveniyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 

Tüm iş ortaklarımı sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum.


Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KARAPIÇAK