Başkanımızın Mesajı

Sevgili İş Ortaklarım Değerli Dostlarım Merhaba,

Beraber çıktığımız bu uzun yolda nice güzel yılları geride bıraktık ve siz kıymetli ailem ile daha nice güzel, başarılı, mutlu yıllara ulaşmayı gönülden diliyorum. 2018 ‘in herkes için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Değerli Dostlarım,
Yeni kazanç sistemimizin ilk yılını çok verimli bir şekilde tamamladık. Yeni sistemimiz bizleri daha kazançlı ve kariyerli bir yılla yeni döneme taşıdı. Bu dönemde ailemize katılan binlerce iş ortaklarımıza ‘’hoş geldiniz’’ diyor,  iş ortaklığımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Silva Ailesi olarak daha çok kazandırmaya, promosyon kazançlar ile fark oluşturmaya devam edeceğiz. 

Kasım ayında düzenlediğimiz konaklamalı eğitim seminerimizi çok keyifli, çok verimli bir şekilde tamamladık. Duygu dolu o atmosferi sizlerle paylaşmak harikaydı. Katılan tüm iş ortaklarıma tekrar teşekkür ediyorum. En yakın zamanda tekrar düzenleyeceğimiz bu davete icabet etmenizi rica ederim. En’ lerin açıklanacağı seminerimizde sizlerle yeniden buluşacağım için heyecanlıyım. İnanıyorum ki bu başarılı yolda birlikte güzel işlere imza atmaya, kendi başarı hikayemizi yazmaya devam edeceğiz. Sizin başarılarınızı duydukça doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Yaptığımız işin en güzel ve en özel kısmı müşteri memnuniyetini duymak. 

Bu başarılı yolda sizlerin güvenini ve teveccühünü her zaman yanımızda hissettik. Silva’yı bir dünya markası yapmayı hedefliyor bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerde bu ailenin bireyi olarak her zaman anılacak, insanlar size Silva’dan bahsettiğinde siz zaten bu ailenin başarılı bir bireyi olduğunuzu göstermiş olacaksınız. Tüm Silva Aile bireylerimize sevgi ve saygılarımı iletiyor, birlikte nice sağlıklı, mutlu, huzurlu, kazançlı yıllar diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KARAPIÇAK