E-Katalog

Ailemizin Değerli Bireyleri, Kıymetli İş Ortaklarım;

Tüm Silva Aileme selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

Ocak ayında yapmış olduğumuz yenilikle büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Ailemize binlerce Danışmanımız katıldı. Yaptığımız seminerlerde iş ortaklarımızla tanıştık. Sezonun ilk aylarını mutlu bir şekilde geride bıraktık. Bahar ve yaz dönemini karşılarken sezonun en verimli aylarını inanıyorum ki en güzel şekilde değerlendireceksiniz.

Değerli iş ortaklarım, yeni kariyer sisteminde birçok Danışmanımız güzel kariyerlere ulaştı. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ailemize yeni katılan Danışmanlarımız ya da daha önce katılmış olan fakat adım atarken önünde engel gören iş ortaklarıma da seslenmek istiyorum. Uzun bir yolculuğa       çıkacağımız zaman önce nasıl gideceğimizi belirleriz. Yol haritası belirler hazırlığımızı yapar ondan sonra gideceğimiz yolculuğa adım atarız. ‘’Nasıl gideceğim, yolda aksilikler olursa, ya gideceğim yere varamazsam?’’ gibi endişeler, ön yargılar olursa bir yere varamayız. Zaman kaybederiz, inancımızı kaybederiz, ulaşacağımızda yaşayacağımız mutluluğu kaybederiz. İşimizi de aynı şekilde değerlendirebilirsiniz. Çevre etkisi, ön yargılar, endişeler yüzünden belki de dünyanın en iyi iş fırsatlarından birine ulaşacaksınız fakat bunu fark etmiyor olabilirsiniz. Belki de geçmişimizde hayatın farklı karelerinde kim bilir hangi fırsatları gözden kaçırdık ön yargılar yüzünden. Siz adım atmadığınız sürece, engelleri yıkmadığınız sürece dağdan aşağı yuvarlanan bir kar tanesi gibi bu korkular kartopu olur ve zamanla bir çığ gibi büyür. 
Hayalinizin, hedefinizin önüne yapamam psikozu geçerse hayatınızı yanlış yöntemlerle kontrol altına almış olursunuz. Bilinçaltı çok iyi söz dinler. Siz nasıl yönlendirme yaparsanız size o şekilde geri döner. Gelin bugün miladınız olsun. Yıkın engellerinizi! ‘’Söz uçar yazı kalır’’ demişler. Yazının bu anlamda çok etkili bir gücü vardır. Bazı profesörler bayanların hedeflerini aynaya yazmaları gerektiğini söylüyor en çok görecekleri bir yerde olması gerektiği için. İnsanın hedefi yoksa sahip olduğu yeteneğin, potansiyelin hiçbir zaman farkına varamaz. Sizin potansiyeliniz, başarma ihtimaliniz diğer insanlardan farklı değil. Tek fark başaran insanların kendilerine inanmaları ve engel görmemeleri. Biz size inanıyoruz.

Sevgili Dostlarım, yaz ayında gideceğiniz tatil beldelerinde Silva kataloğunuzu mutlaka yanınızda bulundurmalısınız ve yeni tanışacağınız insanlara iş fırsatımızı sunmalısınız. Sizlere inanıyor, güveniyor, destekliyor ve her girişimcimizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Ramazan-ı Şerifinizi şimdiden tebrik ediyor, gelecek bayramınızı kutluyorum.   

Sevgi ve saygılarımla,

Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KARAPIÇAK